لیست فایلهای مرتبط با متقاضیان کبک

اداره مهاجرت کبک در آگوست 2018 لیست مشاغل خود را به روز رسانی کرد. میتوانید لیست فارسی را از این قسمت دانلود نمایید.
به پیوست میتوانید آخرین لیست اعلام شده از رشته های مورد نظر اداره مهاجرت کبک در سال 2015 را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که برای یافتن رشته خود تنها بایستی در ستون سمت چپ جستجو کنید و ستون سمت راست متعلق به افرادی است که دارای مدرک تحصیلی کبکی هستند. در صورتی که در یافتن رشته ی خود و امتیاز مختص آن به مشکل برخوردید با تماس بگیرید تا فیلد تحصیلی و کاری شما بررسی شود. موسسه کاریابی بین المللی کاوش 031-32227842( 10 خط)
لیست جدید مشاغل کبک به همراه امتیاز بندی هر کدام- نسخه فارسی (اجرایی از اول آگوست 2013)
رشته هاي داراي 12 یا 16 امتياز در جدول امتيازبندي كبك- منتشر شده در جولاي 2012
رشته هاي داراي 6 امتياز در جدول امتيازبندي كبك- منتشر شده در جولاي 2012
راهنمای کاریابی آنلاین (Job Search) در کانادا و کبک به زبان فارسی
به تازگی افسران مصاحبه کبک ،از متقاضیان رزومه کاری (CV) کبکی درخواست میکنند.این رزومه با یک قالب مشخص و بدون عکس میباشد.دلیلی که افسرهای مصاحبه برای بی عکس بودن رزومه ها عنوان کرده اند عدم تبعیض جنسیتی بین افراد است.بر اساس این دیدگاه در هنگام استخدام، تنها به علم، تجربه و سوابق فرد توجه میشود نه جنسیت افراد.این رزومه با دو فرمت انگلیسی و فرانسوی برای دانلود در اختیار شما قرار داده شده است.(گرچه بهتر است شما به عنوان یک متقاضی اقامت در کبک فرمت فرانسوی آن را دانلود نمایید)
متقاضیان اخذ ویزای اقامت توجه داشته باشند که یکی از اسنادی که اعتبار کار آن ها را تایید میکند قرارداد کاری است.با توجه به پرسش بسیاری از افراد در این زمینه ،نمونه قرارداد کاری اداره کار را برای دانلود در اختیار شما قرار داده ایم.لازم به ذکر است که این قرار داد میبایست بین شما و کارفرما منعقد شده و دارای مهر و امضای کارفرما و همچنین امضای شما باشد.توجه داشته باشید که این فایل فقط یک نمونه است و ممکن است سازمان ها و شرکت های مختلف هرکدام نمونه قراردادهای جداگانه ایی برای خود داشته باشند.
راهنمای کامل پیدا کردن شغل در ایالت کبک به زبان انگلیسی-برگرفته از وب سایت سازمان مهاجرت کبک.شامل قسمت هایی مانند : نحوه ی نگارش رزومه -درخواست شغل آنلاین-نحوه ی پر کردن فرم های تقاضای شغلی - آماده سازی کارت ویزیت شخصی-آمادگی برای مصاحبه های شغلی و استخدامی -یافتن شغل از طریق اینترنت و....
راهنمای کامل پیدا کردن شغل در ایالت کبک به زبان فرانسوی-برگرفته از وب سایت سازمان مهاجرت کبک.شامل قسمت هایی مانند : نحوه ی نگارش رزومه -درخواست شغل آنلاین-نحوه ی پر کردن فرم های تقاضای شغلی - آماده سازی کارت ویزیت شخصی-آمادگی برای مصاحبه های شغلی و استخدامی -یافتن شغل از طریق اینترنت و....
صفحه 1 از 2 << < 1 2 > >>

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها