پرسش و پاسخ

چگونگی اشتغال خود و اسکان و چگونگی تحصیل فرزندان؟
 • تاریخ ارسال پرسش : 3 بهمن 1391 ساعت 11:40 ب.ظ
آیا گذراندن زبان فرانسه در ایران ضروریست یا اینکه در آنجا آموزش داده میشود؟ 2) هزینه ی مهاجرت برای خانواده ی 4 نفره حدودا چقدر میشود؟ 3) حداکثر زمان لازم برای مهاجرت چقدر است؟ 4) وضعیت اشتغال و اسکان قطعی است؟( دغدغه ی اصلی ما ) 4) مصاحبه و امتحان rn در ایران برگزار میشود؟ 5) وضعیت درآمد و حقوقی آنجا چگونه است؟
پاسخ
 • تاریخ پاسخ : 4 بهمن 1391 ساعت 02:51 ب.ظ
 • 1-تا حدی که برای قبولی در مصاحبه لازم باشد بایستی زبان فرانسه در ایران فرا گرفته شود.ولی در کانادا نیز دوره های آموزش زبان فرانسه برای مهاجران برگزار خواهد شد.پیشنهاد ما این است که برای انطباق پذیری هرچه بیشتر با محیط کار و زندگی در کشور کانادا تا قبل از صدور ویزای خود کماکان به خواندن زبان فرانسه و انگلیسی ادامه دهید
  2- لطفا در مورد هزینه ها با موسسه تماس بگیرید
  3-این سوال جوابهای کاملا متفاوتی دارد.اما معمولا رشته های پر امتیاز مانند پرستاری اگر از طریق کبک افتتاح پرونده کنند از زمان افتتاح پرونده تا صدور ویزا بین 14 تا 24 ماه زمان میبرد و برای سایر افراد بسته به پروسه ی مهاجرتی و رشته ی آنها میتواند بین 3 تا 5 سال متغیر باشد.
  4-شما ویزای اقامت خواهید گرفت و به عنوان کسی که مجوز اقامت دائم در کانادا دارد وارد خاک این کشور خواهید شد.بهتر است قبل از ورود به کانادا،در زمینه اجاره مسکن و وضعیت اشتغال خود به صورت اینترنتی تحقیق کنید.ویزای اقامت همراه با مسکن و شغل آماده ارائه نمیشود.بلکه فرصتی را برای شما فراهم میکند تا اجازه ی اسکان و اشتغال دائم به عنوان شهروند در کانادا را داشته باشید.بدین منظور باید قبل از ورود به خاک کانادا اطلاعات لازم پیرامون چگونگی پیدا کردن کار ،اجاره مسکن و... جمع آوری کنید.در موسسه ما این اطلاعات و آموزش های لازم به موکلین ارائه میشود.
  5-امتحان RN را حتما در کانادا بدهید.
  6-بسته به شغل و میزان مهارت های هرکس متغیر است و معمولا از 2-3 هزار دلار در ماه تا 5-6 هزار دلار میتواند تغییر کند.برای مشاغل پرستاری معمولا 4-6 هزار دلار در ماه در نظر گرفته میشود.

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها