پرسش و پاسخ

بسته شدن پرونده های 2006 تا 2008
 • تاریخ ارسال پرسش : 17 ارديبهشت 1391 ساعت 01:22 ب.ظ
آیا حقیقت دارد که پرونده هایی که بین سال 2006 تا فوریه 2008 در بخش فدرال سفارت کانادا باز شده اند در معرض بسته شدن قرار گرفته اند؟
پاسخ
 • تاریخ پاسخ : 27 ارديبهشت 1391 ساعت 08:13 ب.ظ
 • بله.متاسفانه بر اساس تصمیمات جدید وزارت مهاجرت کانادا ،کلیه فایلهایی که بین سالهای 2006 تا فوریه 2008 تشکیل شده و هنوز بررسی نشده اند به دلیل عدم نیاز بازار کار به متقاضیانی که با شرایط آن دوره افتتاح پرونده کرده اند در معرض بسته شدن قرار دارند .
  دولت کانادا تصمیم به بازگرداندن هزینه ایی که افراد برای افتتاح پرونده پرداخت کرده اند دارد و در صورتی که آنها برای بازکردن مجدد پرونده واجد شرایط باشند میتوانند تحت شرایط جدید اقدام به افتتاح پرونده کنند.
  لازم به ذکر است که موارد زیر هنوز مشخص نشده اند و هیچ ابلاغیه خاصی در این موارد از وزارت مهاجرت کانادا صادر نشده است :
  1- آیا پرونده همه ی افراد بلا استثنا بسته میشود یا برخی از افرادی که شغل یا رشته ی تحصیلی آنها در Job List های جدید نیز وجود دارد از این قاعده مستثنی هستند.
  2- دولت کانادا از چه زمانی شروع به پس دادن هزینه ها میکند و این هزینه ها ازچه روشی پرداخت میشوند و آیا کلیه مدارک ارسالی در زمان افتتاح پرونده عودت داده خواهند شد یا خیر؟
  3- آیا متقاضیانی که بین سال 2006 تا فوریه 2008 پرنده باز کرده اند اما تا کنون از پرونده آنها مدارک آپدیت خواسته شده است هم شامل این قضیه میشوند یا خیر.
  4- آیا متقاضیانی که وضعیت پرونده ی آنها در وب سایت سازمان مهاجرتProcess In میباشد نیز شامل این قانون میشوند یا خیر.
  5- آیا ممکن است این قضیه کلا منتفی و لغو شود و یا فقط روی یک سری از پرونده ها اجرا شود؟

  (برای پرسیدن سوال خود به منوی پرسش و پاسخ در بالای صفحه ی اصلی مراجعه نمایید)

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها