پرسش و پاسخ

درخواست مشاوره سریع
  • تاریخ ارسال پرسش : 7 بهمن 1392 ساعت 08:29 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید.من ساکن مشهد هستم و حدود چندین ماه پیش با یکی از آشنایان که ساکن انگلیس هستند نامزد کردیم از طریق سفر ایشان به ایران. نامزد من 12 سال در انگلیس اقامت داشته و اکنون شهروند آنجا محسوب میشود. برادرش نیز حدود 20 سال در کانادا اقامت داشته و آنجا ازدواج کرده با یک خانم کانادایی و صاحب فرزند نیز می باشند. نامزد من قصد مهاجرت و اقامت به کانادا را دارد ما هنوز ازدواج رسمی نکردیم به من پیشنهاد داده که دنبال ویزای کار و توریستی باشم و همجنین دنبال گرفتن مدرک پرستاری از ایران. من ساکن مشهد هستم و ویزا ندارم. 33 سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی حسابداری هستم. خواهش میکنم مرا راهنمایی کنید که چطور و با چه شرایطی می توانم به کانادا بروم؟ نامزدم برای بردن من چه اقداماتی باید انجام دهد؟ چطور میتوانیم به طور همزمان برویم؟
پاسخ
  • تاریخ پاسخ : 9 بهمن 1392 ساعت 06:37 ب.ظ
  • در صورتی که نامزد شما خود هنوز ویزای اقامت کانادا را نداشته باشد راه کوتاه مدتی برای بردن شما به کانادا وجود ندارد.
    اگر ایشان ویزای اقامت کانادا را بگیرد میتواند از طریق پروسه ی اسپانسرشیپ شما را چند ماه پس از ازدواج رسمی به کانادا ببرد.
    در صورتی که خود به شخصه تمایل به اقدام برای اخذ ویزای اقامت کانادا دارید پروسه ی آن حداقل 2 سال به طول انجامیده و برای کسب اطلاع در این زمینه باید با موسسه ما تماس تلفنی بگیرید.

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها