پرسش و پاسخ

فایل نامبر
  • تاریخ ارسال پرسش : 16 مهر 1391 ساعت 12:54 ب.ظ
با سلام و خسته نباشید
ما پرونده خود را در تاریخ 18 اکتبر 2011 خودمان (بدون وکیل ) فرستادیم ولی هنوز فایل نامبری دریافت نکردیم.البته یک مرتبه به دلیل ارجینال نبودن امضاء برگه money order مدارک را فرستادند و از ما خواستند که امضاء را اسکن نکنیم و خود امضاء را روی برگه بزنیم که ما این کار را انجام دادیم و فرستادیم .در ضمن اداره مهاجرت مبلغ خودشان را از حساب برداشت کرده اند و الان 2 هفته گذشته که ما نامه به اداره مهاجرت کبک فکس می کنیم برای پی گیری پرونده ولی هیچ جوابی دریافت نکرده ایم.
ممنون می شم اگر ما رو راهنمایی کنید که برای پیگیری پرونده باید چی کار کنیم .
با تشکر
پاسخ
  • تاریخ پاسخ : 18 مهر 1391 ساعت 10:21 ق.ظ
  • در چه تاریخی سفارت مدارک شما را پس فرستاد و از شما درخواست اصل امضا را نمود؟ شما در چه تاریخی مجددا مدارک تصحیح شده را ارسال کردید؟
    در نهایت اینکه نحوه ی پرداخت شما مانی اوردر بوده است یا کردیت کارت؟(چون یکبار فرموده اید امضا برگه مانی اوردر را فرستاده اند و بار دیگر فرموده اید اداره مهاجرت خودشان مبلغ را از حساب برداشت کرده اند که این به کردیت کارت ها برمیگردد!)
    در هر صورت اگر از ارسال ثانویه مدارکتان بیش از 4 ماه میگذرد می توانید علاوه بر فکس از ایمیل استفاده کنید و یا حتی نامه ایی که به اصل امضای شما رسیده است باشد را به اداره مهاجرت کبک پست کنید.
    در این نامه( با ذکر نام ،شماره پاسپورت -آدرس پستی کامل -ایمیل و شماره تلفن همراه) به تاریخ های دقیق ارسال مدارک خود و شماره قبض های پستی آن اشاره کنید و از آنها بخواهید که در مورد پرونده شما توضیحاتی ارائه کنند.

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها