سابمیت کلیه پرونده های کبک

14 فروردين 1397 ساعت 11:57 ق.ظ

با سلام  و تبریک سال نو 

 به اطلاع می رساند اداره مهاجرت کبک طی یک اقدام بدون اطلاع قبلی قابلیت سابمیت کردن پرونده ها را در روز 1 آپریل  معادل 12 فروردین ماه فعال کرد. موسسه کاوش پرونده  کلیه موکلین خود را در لحظات اولیه ثبت و سابمیت کرد.

این در حالی است که در ساعات پایانی همان  روز سیستم "مون پروژه " از دسترس خارج شده و وب سایت اداره مهاجرت کبک نیز طی اطلاعیه ایی اعلام نمود به دلیل نقص فنی اورژانسی  تا اطلاع ثانوی این بخش از دسترس خارج است. با توجه به این که در دفعات قبل  وب سایت رسمی این سازمان تاریخ و ساعت دقیق شروع پذیرش را اعلام می نمود گمان می رود  این بار به دلیل جلوگیری از هجوم یکباره کاربران به وب سایت، کوتاه کردن دست واسطه ها و افراد سود جو که مبادرت به فروش میلیونی نوبت ها میکردند و همچنین پیش گیری از حمله هکرها و ربات ها به این سیستم ، بازگشایی یکباره سیستم ثبت پرونده ها را  با  اطلاع رسانی محو و غیر  واضح در دستور کار قرار داده باشند. بعضی شایعات از وجود باگ سیستمی و حتی هک شدن وب سایت اداره مهاجرت خبر میدهند. گمانه زنی در ارتباط با  تبدیل سیستم به سیستم های شبیه اکسپرس اینتری فدرال با قابلیت سابمیت همگانی و گزینش برترین امتیازها نیز وجود دارد. به هر حال تا روزهای آینده منتظر اعلام نظر  کبک درباره این ماجرای غیر منتظره و خلاف معمول هستیم.

پس از مشخص شدن وضعیت سابمیت های انجام شده توسط اداره مهاجرت کبک  و  تعیین ادامه روند پذیرش پرونده ها توسط این سازمان،به منظور توضیحات بیشتر و تشریح شرایط امتیازی هر شخص با موکلین عزیز تماس حاصل خواهیم کرد.