اطلاعیه دولت کبک درمورد انصراف از ادامه پرونده


وزارت مهاجرت و جوامع فرهنگی کبک

26 اوت 2013
با سلام و احترام،

بدینوسیله به اطلاع می رساند که از تاریخ اول
اگوست 2013 قوانین جدیدی در باب دریافت و بررسی تقاضاهای گواهی گزینش کبک و امتیازات اختصاص داده شده به توانایی زبان در جدول مربوطه به مورد اجرا گذاشته شده است. همچنین لیست جدیدی از رشته های مورد نیاز اعلام شده است.
لازم به ذکر است آن دسته از متقاضیان مهاجرت از طریق برنامه نیروی کار متخصص، که تقاضای خود را قبلا ارائه نموده اند و در حال حاضر تمایل به انصراف دارند، در صورتی که وزارتخانه درخواست آنها را از تاریخ 8 جولای لغایت 16 اگوست دریافت نموده باشد از این امکان برخوردار خواهند بود. منظور از تاریخ دریافت درخواست، تاریخی است که توسط وزارتخانه به هنگام وصول پرونده بر روی آن درج شده است. چنانچه در بین موکلین شما افرادی قصد انصراف دارند، می بایست فرم الکترونیکی  Retraite de la demande (انصراف از درخواست) را با دقت تکمیل نموده و  تا تاریخ 16 سپتامبر 2013  به ما ارائه نمایید. این فرم از طریق آدرس اینترنتی ذیل موجود قابل دریافت می باشد:


تقاضای متقاضی مورد نظر ظرف دو تا سه ماه بدون کسر هزینه ها برای شما پس فرستاده خواهد شد.برای اطلاع از قوانین و مقررات جاری از تاریخ اول اگوست 2013 به صفحه règles et procédures d’immigration  در سایت :

مراجعه نمایید.
در پایان، خواهشمند است بهترین آرزوهای ما را پذیرا باشید.
سیلوی بولیو
 
بازدید : 3201 6 شهريور 1392 ساعت 09:45 ق.ظ
برچسب ها : تغییر قوانین کبک ، تغییر قوانین کبک در آگوست 2013 ، انصراف از ادامه پرونده کبک
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها