تغیر امتیاز بندی کبک و حذف امتیاز انطباق پذیری از آگوست 2015

طبق اعلام رسمی سازمان مهاجرت کبک کانادا ،از تاریخ 5 آگوست ( 14 مرداد 1394) در جدول امتیاز بندی نیروهای متخصص کبک تغییراتی به وجود آمده است.
بدین ترتیب امتیاز انطباق پذیری که در پروسه های قبلی برای مجردین و متاهلین 6 نمره به خود اختصاص میداد حذف شد و آستانه قبولی برای مجردین از 55 به 49 امتیاز و برای متاهلین از 63 به 57 امتیاز تقلیل پیدا کرد. لازم به ذکر است که سابقا این امتیاز در روز مصاحبه  توسط افسر مهاجرتی به متقاضیان اختصاص داده میشد.هر فرد قادر به اخذ صفر تا 6 امتیاز بود که این نمره بر حسب فاکتورهایی همچون میزان انگیزش و اشتیاق افراد برای کار و اقامت درکبک، سطح اطلاعات آنها راجع به فرهنگ،سیاست،اقتصاد و نوع کار و  زندگی در کبک،توانایی گفت و شنود به زبان فرانسه و میزان مورد نیاز بودن رشته تحصیلی وفیلد کاری افراد به آنها اعطا می شد.
این قانون برای کلیه ی افرادی که پرونده ی آنها تا قبل از تاریخ 5 آگوست 2015 بررسی نهایی و یا افتتاح نشده است اعمال خواهد.
گرچه هنوز رویه جذب نیروی متخصص کبک و تاریخ شروع پذیرش پرونده ها در سال 2015 اعلام نشده است اما به نظر میرسد با حذف امتیاز انطباق پذیری افراد بیشتری قادر به تشکیل پرونده و یا رساندن خود به سطح قبولی باشند. لازم به ذکر است ظرفیت اعلام شده تنها 6300 نفر است که با توجه به مدت زمان زیاد بسته بودن پذیرش پرونده، متقاضیان زیادی را از سراسر جهان در صف انتظار نگاه داشته است و اولویت با افرادی خواهد بود که ضمن داشتن امتیازات مکفی ، مدارک خود را نیز پیش از موعد آماده سازی کنند.
موسسه کاوش با داشتن مجوز رسمی از وزارت کار ایران و سازمان مهاجرت کبک و سابقه طولانی مدت و درخشان در پذیرش پرونده های کبک آمادگی خود را برای ثبت نام متقاضیان کبک اعلام میدارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه امتیاز بندی خود و نحوه آماده شدن برای پروسه ی کبک با ما تماس گرفته و یا درخواست خود را ایمیل نمایید.

esfahankavosh@yahoo.com

031-32227842 (10 خط)

بازدید : 2340 15 مرداد 1394 ساعت 11:08 ق.ظ
برچسب ها : کبک 2015 ، پذیرش 2015 کبک ، قوانین 2015 کبک ، امتیاز بندی کبک ، تغییر امتیاز بندی کبک ، تغییر امتیازات کبک ، تغییر قوانین کبک ، حذف امتیاز کبک ، حذف امتیاز تطابق پذیری کبک ، حذف امتیاز انطباق پذیری کبک ، زمان پذیرش کبک 2015
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها