تکمیل ظرفیت سریع پروسه ی پستی کبک

در تاریخ ده نوامبر 2015 ، حدود یک هفته پس از آغاز پذیرش پرونده های پستی نیروی متخصص کبک،  وب سایت اداره مهاجرت کبک اعلام نمود که ظرفیت پذیرش پرونده ها  در پروسه پستی کبک تکمیل گشته است.

پذیرش پرونده های پستی که از چهار نوامبر 2015 به تعداد 3500 پرونده اغاز شده بود در تاریخ 10 نوامبر در حالی متوقف شد که بسیاری از متقاضیان پروسه نیروی متخصص کبک ،کماکان پرونده های در حال ارسال و یا ارسال شده داشتند.
تکمیل ظرفیت سریع پروسه ی نیروی متخصص کبک تا کنون  سابقه استقبال بین المللی  به این شدت را نداشته است.از این رو تکمیل سریع ظرفیت را میتوان به دلایل متعددی نسبت داد :

1- بسته بودن پروسه برای مدت طولانی نسبت به دوره های قبل که سبب انباشت تعداد زیادی از متقاضیان واجد شرایط پشت درهای انتظار شده بود.

2-لغو الزام ارائه مدرک زبان فرانسه در افتتاح پرونده که شرایط افتتاح پرونده را برای بسیاری از افراد تسهیل نمود.

3-تخصیص امتیازهای بالا به رشته های فنی مهندسی رایج مانند کامپیوتر - برق و عمران که منجر به افزایش امتیاز این گروه از متقاضیان در سرتاسر جهان و بالطبع افزایش تعداد آنان گشت.

4-لغو الزام مهرهای دادگستری و امورخارجه برای ترجمه مدارک برای بسیاری از  کشورها که منجر به کاهش هزینه ها و تسهیل در روند گردآوری مدارک شد.

5-وجود تعداد زیادی از متقاضیان از چین ،هند ، کشورهای فرانسوی زبان و کشورهای درحال جنگ خاورمیانه

6-اعلام ظرفیت کم و محدود که برای بسیاری از افرادی که متقاضی مصمم نیز نبوده اند بار روانی ایجاد کرده واسترس و جنب و جوش برای افتتاح پرونده را تشدید مینماید و خواه ناخواه سبب افزوده شدن به تعداد داوطلبین خواهد گشت.
7-سخت گیری بخش فدرال (بخش انگلیسی زبان) در زمینه پذیرش پرونده های نیروی متخصص از خارج از کانادا که بسیاری از داوطلبین را به اقدام  تحت  پروسه های جایگزین دیگر سوق داده است.

لازم به ذکر است که کماکان پروسه ی آنلاین کبک از تاریخ 18 ژانویه 2016 اقدام به پذیرش پرونده خواهد کرد و این بار تنها 2800 پرونده مورد پذیرش قرار خواهند گرفت. جزئیات روش انلاین مطابق اظهارات وب سایت سازمان مهاجرت کبک در اوایل سال 2016 منتشر خواهد شد. پیش بینی میشود با استناد به دلایل فوق الذکر تکمیل پرونده ها از روش آنلاین نیز با سرعتی بالا  به اتمام برسد .
پس از تکمیل پروسه ی آنلاین ، بایست منتظر اعلام قوانین  و ظرفیتهای جدید پذیرش نیروی متخصص برای ادامه سال 2016 و 2017 بود.

=========================================

برای اطلاع از شرایط و امتیاز بندی خود با ما تماس بگیرید.


بازدید : 1902 20 آبان 1394 ساعت 07:14 ب.ظ
برچسب ها : پروسه پستی کبک ، کبک 2016 ، پروسه انلاین کبک ، قوانین آنلاین کبک ، کبک 2015 ، تکمیل ظرفیت کبک ، قوانین جدید کبک 2016
 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها