تغییر مدارک مورد نیاز کبک

مطابق اطلاعیه مورخ 25 نوامبر 2015 ، تغییراتی در لیست مدارک مورد نیاز نیروی متخصص کبک ایجاد شده است.از این پس متقاضیان برای اثبات قانونی بودن سوابق کاری خود نیازی به ارائه سوابق بیمه و مالیات به هنگام افتتاح پرونده نخواهند داشت. لازم به ذکر است که در متن این اطلاعیه صراحتا ذکر شده است که درخواست این مدارک توسط اداده مهاجرت کبک "در آینده محتمل خواهد بود" .

با توجه به سوابق پرونده های کبک و سخت گیری های افسران مهاجرتی به هنگام بررسی پرونده ، موسسه ی کاوش به متقاضیان عزیز موکدا توصیه می نماید از ارائه هرگونه سابقه کار که فاقد پشتوانه ی بیمه ایی یا مالیاتی است به اداره مهاجرت کبک خودداری نمایند.
این بدان معناست که شما میتوانید برگه های سوابق کاری خود را بدون همراهی بیمه یا مالیات ارسال کنید ، اما در صورتی که در اینده از شما مدارکی دال بر قانونی بودن کار شما خواسته شود میبایست قادر باشید به ازای تمامی بازه های کاری خود که برای آنها گواهی سابقه کار ارائه کرده اید ، سوابق بیمه یا پرداخت مالیات نیز ارائه کنید.

توجه داشته باشید که نقض این قانون در سالهای قبل منجر به رد شدن پرونده های بسیاری از متقاضیان ایرانی و غیرایرانی شده است.

نکته 1: افرادی که مدرک تحصیلی دارای امتیاز خود را در 5 سال اخیر نگرفته باشند الزاما میبایست در 5 سال اخیر حداقل 1 سال سابقه کار معتبر در ارتباط با فیلد تحصیلی خود داشته باشند.( در صورتی که کسری امتیاز متقاضی بالا باشد ،متعاقبا تعداد سالهای کارکرد بیشتری مورد نیاز است)

نکته2 :افرادی که مدرک تحصیلی خود را در 5 سال اخیر گرفته اند الزامی در ارائه سوابق کاری معتبر و مرتبط با رشته ندارند مگر اینکه به امتیاز آن نیاز داشته باشند. (  اما در اکثر موارد این گونه متقاضیان نیز برای جبران امتیاز به حداقل 6 ماه سابقه کار معتبر در 5 سال اخیر  نیاز پیدا میکنند)

نکته 3: توجه داشته باشید تنها سوابق کاری 5 سال اخیر شما به هنگام شمارش امتیازات محاسبه خواهند گشت.دارا بودن سوابق کاری قبل از 5 سال اخیر حتی با وجود ارائه سوابق بیمه و مالیات ، تاثیری در امتیاز بندی شما نخواهد داشت.


================

برای محاسبه امتیازات خود و اطلاع از نحوه ی اقدام با موسسه ی کاوش تماس بگیرید.

 
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها