توصیه مهم برای متقاضیان کبک

توصیه اکید به متقاضیان کبکی که پرونده آنها در سالهای گذشته به صورت آنلاین یا کاغذی سابمیت شده است ولی کماکان به مرحله شمارش امتیازات و درخواست مدارک نرسیده اند :

1-با توجه به نوسان سیستم امتیاز بندی کبک و ریسک کسری امتیاز شدید متقاضیان در لحظه بررسی پرونده، اکیدا توصیه می شود فارغ از امتیازات قبلی و فعلی خود ،بیش از پیش به مطالعه زبان فرانسه و اخذ مدرک B2 اهتمام ورزید. همچنین اگر با وجود اخذ مدرک زبان فرانسه توسط شما و همسرتان، بازهم دارای کسری امتیاز هستید لازم است مدرک زبان انگلیسی آیلتس را نیز اخذ نمایید.

2-با توجه به اینکه بررسی پرونده های  آنلاین ایرانیان از سمت کبک هنوز آغاز نشده است نمیتوان فرجه دقیقی برای ارائه مدارک زبان فرانسه و انگلیسی معین کرد. در هر صورت با توجه به پیشینه ایالت کبک در رابطه با ضرب العجل های 90 روزه تکمیل امتیازات ، توصیه  اکید می شود اخذ مدرک زبان در اسرع وقت انجام شود. متقاضیانی که مدارک کمتر از B2 نیز اخذ می کنند لازم است اخذ مدرک خود را به اطلاع مسئول پرونده برسانند. لازم به ذکر است که موسسه کاوش بارها در این زمینه اطلاع رسانی نموده است و افرادی که نتوانند به محض درخواست اداره مهاجرت کبک در فرجه تعیین شده امتیازات و مدارک خود را تکمیل کنند با خطر رد شدن پرونده مواجه خواهند بود.

3-هرگونه تغییرات در شرایط پرونده خود و سایر اعضای پرونده را اعم از تغییر در وضعیت تاهل ، تعداد فرزندان، بیکاری، تغییر سمت شغلی و بیمه، اشتغال و فراغت از تحصیل ، سفرهای بیش از 4 ماه به سایر کشورها، تغییر آدرس، تغییر پاسپورت و... را با آخرین قوانین کبک تطابق داده و در صورت نیاز پرونده خود را به روز رسانی کنید. موکلین محترمی که با ما قرارداد دارند نیز لازم است کلیه این تغییرات را به محض وقوع با مسئول پرونده خود در میان بگذارند.درحال بارگزاری

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها