موسسه کاریابی بین المللی کاوش

موسسه کاوش با بیش از 15 سال تجربه در زمینه امور مشاوره ی شغلی و کاریابی در کشور کانادا ، توانسته است با درک درست و واقع بینانه و آگاهی به معضلات بیکاری در کشورمان و شناخت بازار کار کشور کانادا و با بهره مندی از کادری مجرب و ورزیده بسیاری از متقاضیان و جویندگان کار را به کشور کانادا اعزام نماید و هم اکنون بسیاری از آنان در مراکز تجاری،صنعتی ،تولیدی,علمی و تحقیقاتی در کشور کانادا مشغول به کار میباشند.

تسلط و آگاهی کامل موسسه کاوش از قوانین دولت کانادا در زمینه کار و زندگی و ارائه خدمات مشاوره و اطلاع رسانیدقیق به متقاضیان ، مشکلات ورود و استقرار کارجویان در کشور جدید  را به طرز قابل ملاحظه ایی کاهش داده است.
 
لازم به ذکر است که این موسسه، افتخار دارد از این پس با در دست داشتن کلیه مجوز های رسمی و قانونی، خدمات لازم در زمینه ی کاریابی بین المللی را برای کلیه کشورهای واجد شرایط، به متقاضیان و کارجویان عزیز ارائه نماید.
 
معرفی مدیران :
 
1-      آقای شهرام بهرام دریابیگی(رئیس هیئت مدیره):


  


مهندس شهرام بهرام دریابیگی پس از اخذ لیسانس مهندسی عمران  درسال 1378 با مطالعات و تحقیقات جامع در زمینه اخذ ویزای کار و اقامت ،دفتر امور مهاجرت خود را در ایران بنا نهاد و پس از کسب تجربه ی طولانی در این راستا به منظور کسب تجارب جدید و با انگیزه ی رشد و تکامل تواناییهای خود در رویارویی با چالش های بزرگتر و کسب موفقیت های بالاتر به کانادا مهاجرت نمود.
مهاجرت به این کشور ،افق های تازه ایی برای ایشان گشود و فرصتهای جدیدی را در زندگی برای او به ارمغان آورد.وی تحصیلات خود را در رشته ی فوق لیسانس عمران در دانشگاه مک گیل کبک تکمیل کرد و سپس به تحصیل در رشته ی مهاجرت پرداخت.وی پس از فارغ التحصیل شدن در این رشته با رتبه ی ممتاز،موفق به کسب عضویت رسمی در انجمن مشاوران مهاجرت کانادا به شماره R407367 و همچنین کسب مجوز رسمی فعالیت های مهاجرتی و مشاوره از ایالت کبک به شماره 11013 گردید.
نامبرده با تلاش بی وقفه و بیش از 14 سال تجربه و اعتبار ناشی از صدها پرونده ی موفق مهاجرتی با جذب کادر مجرب ،حرفه ایی و آموزش دیده ، موسسه کاوش در اصفهان و موسسسه Queen Immigration در کانادا راتاسیس کرده و مدیریت مینماید.

وی همچنین
مشاور رسمی بانک دژآردن کانادا و ایالت کبک میباشد.

لازم به ذکر است که ایشان با دریافت مجوز کاریابی بین المللی از وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در جهت اعزام نیروهای مازاد بر نیاز داخلی به خارج از کشور و کاهش نرخ بیکاری در کشور مان فعالیت گسترده ایی را آغاز نموده است.
2-  آقای مسعود بهرام دریابیگی (مدیر عامل) :

 مسعود  بهرام دریابیگی  متولد  1323 اصفهان و دارای مدرک لیسانس ریاضیات از دانشگاه اصفهان ، با بیش از 30 سال سابقه تدریس در وزارت آموزش و پرورش ، یکی از مجرب ترین اساتید ریاضی در استان اصفهان به شمار میرود.وی با داشتن اقامت دائم کانادا وضمن گذراندن دوره ایی از زندگی خود در این کشور و کسب تجربه از وضعیت کار و زندگی در کانادا،  با داشتن اطلاعات  لازم در زمینه مشاوره وامور کاریابی و اخذ ویزای کار و اقامت، مدیریت موسسه کاوش در ایران را بر عهده داشته و کلیه اطلاعات ضروری برای افتتاح پرونده و اخذ ویزای کار و اقامت را به مراجعین و متقاضیان ارائه می نماید . مدیریت موسسه کاوش افتخار دارد با در دست داشتن کلیه مجوز های زیر ، بهترین خدمات ممکن در امور کاریابی بین المللی، اخذ ویزای اقامت و کار را به متقاضیان عزیز ارائه دهد :
 
1- مجوز کاریابی بین المللی از وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی

2-مشاور رسمی سازمان مهاجرت کانادا

3- مشاور رسمی اداره مهاجرت استان کبک

4-مشاور رسمی سرمایه گذاری بانک دژآردن در قسمت فدرال دولت کانادا

5-مشاور رسمی سرمایه گذاری بانک دژآردن در استان کبک

 

طبقه بندی خبرها
خبرنامه ایمیل
سوالات خود را مطرح کنید
فهرست پرسش و پاسخ ها