مهاجرت به کانادا از طریق کار (ویزای کار کانادا):

کانادا یکی از ۱۰ اقتصاد برتر جهان می باشد که سریعترین رشد اقتصادی در میان کشورهای G7 (هفت کشوری که  حدود ۵۰ درصد اقتصاد دنیا را در دست دارند و عبارتند از: کشور‌های آلمان، امریکا، فرانسه، انگلستان، ژاپن، ایتالیا و کانادا. این هفت کشور را گروه ۷ یا جی ۷ یا هفت کشور صنعتی جهان می‌نامند) داشته است.همین امر باعث شده افراد با استعداد، تقاضای ویزای کار کانادا و ورود به کانادا جهت کار و پیشرفت کاری داشته باشند . حضور شرکت های معتبر جهان، شکوفایی و رشد صنعت نفت و گاز ، سیستم آموزش و پرورش با کیفیت عالی و خدمات بهداشتی پیشرفته ی این کشور فرصت های شغلی بسیاری را در زمینه های مختلف ایجاد کرده است.

کانادا دارای جامعه چند فرهنگی با استاندارهای یک جامعه توسعه یافته بر پایه ارزش های برابری، تنوع و احترام به فرد است که یک جایگاه مناسب برای رشد فردی و احتماعی، فراهم می سازد.
اگر به دنبال یک فرصت شغلی جدید در یک کشور زیبا و امن هستید، کانادا با رشد اقتصادی مثبتی که دارد به دنبال افراد جوان و با استعداد مثل شما برای تنوع بخشیدن به نیروی کار خود است.مهاجرت به کانادا از طریق کار می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای شما برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان باشد.

ویزای کار کانادا

ویزای کار کانادا (مهاجرت به کانادا از طریق کار) در برنامه مهاجرت کانادا IRCC تحت عنوان برنامه کارگران ماهر خارجی TFWP می باشد.

TFWP به کارفرمایان کمک می کند که از این طریق به دلیل کمبود نیروی کار ، کارگران خارجی را استخدام کنند.TFWP شامل کارگران ماهر ، کارگران کم مهارت، کارگران فصلی کشاورزی و… است.

کارگران ماهر باید قبل از ورود به خاک کانادا باید تحت برنامه TFWP یک پیشنهاد شغلی با اجازه کار، تائید شده داشته باشند که بتوانند  از طریق کار به خاک کانادا ورود پیدا کنند.

اخذ اقامت دائم (ویزای کار از طریق خرید بیزینس)

موسسه ی کاوش با طی مراحل و هماهنگی ها با (TeamWork) اقدام نسبت به گرفتن ویزای کاری و تائید مدرک زبان انگلیسی اقدام به درخواست اقامت دائم می نماید.

قابل توجه مهندسین، سرمایه گذاران، صاحبان مشاغل وپزشکان می توانید ازاین طریق به اقامت دائم برسید.